Produkty - Džusové koncentráty

Džusy Cadiso

Již tradiční výrobky na gastronomickém trhu, dodávané naší firmou od roku 1990, jsou koncentrované přírodní, ovocné šťávy, vyráběné nejmodernější technologií z vybraných druhů ovoce, bez použití chemických a konzervačních přísad, s minimálním podílem cukru a zahuštěné odpařením vody. Zředěním 1 litru koncentrátu vodou v doporučeném ředění 1:6 až 1:8 (jeden díl koncentrátu plus šest až osm dílů vody) se získá 7 až 9 litrů džusu jemné chuti, bez příznaků nadměrné kyselosti a v kvalitě ověřené mnoha spokojenými zákazníky. To přináší, mimo jiné, značnou úsporu skladovacích prostor, odpadu, času a při použití vířičů i práce personálu.
Jsou vyvinuty i pro použití ve vířících a mísicích automatech. V závislosti na odběru koncentrátu nabízíme možnost získání vířiče zdarma do bezplatného pronájmu. Vířič si můžete u nás i zakoupit nebo podávat džus Vašim zákazníkům bez použití vířiče a pak je pro Vás cena koncentrátu nižší.

Naši zákazníci mají možnost výběru ze šesti příchutí:

  • Pomerančový – klasický pomerančový džus, jemné, vyrovnané chuti a barvy vymačkané pomerančové šťávy.
  • Jablkový – medová barva a chuť výborného jablečného moštu
  • Višňový – třešňově tmavočervené barvy. Osvěžující, sladší plná chuť čerstvě natrhaných zralých třešní. Pro vyrovnání chuti a snížení kyselosti přidaná hroznová šťáva.
  • Černý rybíz - přirozená barva i chuť černého rybízu
  • Broskev-pomeranč - jemná, lahodná nasládlá chuť, barva podobná pomeranči
  • Multivitamín - obohacen vitamíny A,C,E,B1,B2,B6,B12 aj., se sníženým obsahem využitelné energie, bez přidaného cukru, k prodeji schváleno Státním zdravotním ústavem

Balení: papírové krabice Tetra Brick o obsahu 1 litr v kartonech po 12 ks
BIB: jedna krabice 10 litrů – pro použití v tzv. „Bag in Box“ mísiči nápojů.
Minimální trvanlivost: 12 měsíců
Doporučené ředění: 1:6 až 1:8
Na všechny příchutě jsou vydány mezinárodní ISO certifikáty.